×
Genel :  0 (352) 222 39 01
Satış :  0 (532) 562 46 96
Eğitim :  0 (555) 881 08 38
Satış WhatsApp Mesaj
Eğitim WhatsApp Mesaj
 Yol Tarifi Al
EĞİTİM
Detaylı İncele  
Alphacam
Kolay kullanım, Alphacam'ın CNC yönlendiricilerinin programlanması için endüstri standardı ve tercih edilen sistem olmasının nedenlerinden sadece biridir. Alphacam'ın özel Router modülleri, bu endüstride benzersiz aletler ve işleme teknikleriyle donatılmıştır. Tasarım verimliliğini artırabilecek ve üretimi hızlandırabilecek yenilikler sunar ve tasarımları iş arkadaşlarınız ile daha sorunsuz bir şekilde paylaşmanızı mümkün kılar.Bu beceriler ve daha da fazlasıyla Alphacam, tasarlamayı ve üretmeyi bir adım daha ileriye götürecek gücü ve esnekliği sizlere getirir.Daha fazlasını öğrenmek istemezmisiniz? Sizi Alvar Yazılım olarak Alphacam kursumuza davet ediyoruz.
Detaylı İncele  
AutoCAD
Dünyanın önde gelen ve en çok kullanılan 2B ve 3B tasarım yazılımlarından biri olan Autodesk ® AutoCAD ® yazılımı ile güçlü ve bağlı tasarım araçları sayesinde dünyayı tasarlayın ve şekillendirin. Neredeyse hayal edebileceğiniz tüm şekilleri oluşturabilecek güçlü 2B ve 3B araçları ile AutoCAD, büyüleyici tasarımlarınıza yardımcı olur.Tasarım verimliliğini artırabilecek ve belgelendirmeyi hızlandırabilecek yenilikler sunar ve tasarımları iş arkadaşlarınız ile daha sorunsuz bir şekilde paylaşmanızı mümkün kılar.Tasarımlar konusunda iş birliği yapmak ve bunlara mobil aygıtınızdan erişmek için buluta bağlanabilir, cihazlarınızda Autocad yazılımı olmadan intenet taracısınız ilede tasarımlarınıza yön verebilirsiniz.Bu beceriler ve daha da fazlasıyla AutoCAD, belgelendirme ve tasarlamayı bir adım daha ileriye götürecek gücü ve esnekliği sizlere getirir.Daha fazlasını öğrenmek istemezmisiniz? Sizi Alvar Yazılım olarak Autodesk ® AutoCAD ® kursumuza davet ediyoruz.
Detaylı İncele  
Cabinet Vision
Cabinet Vision; Ahşap, Taş ve Mühendislik  pazarındaki küçük, orta ve büyük işletmeler için dünya markası bir CAD/CAM programıdır.Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren bir çok ödül alan  Cabinet Vision, özel olarak ahşap sanayi için üretilmiştir. Cabinet Vision, ürünleri katı modelleme kullanarak 3 boyutlu bir şekilde ekranda gösterir. Bu sayede gerekli bilgileri çalışanlar için hazırlar.Cabinet Vision zor ve komplike çalışma gerektiren işleri oldukça kolaylaştırır ve hazırladığı verileri makineye yollar.Daha fazlasını öğrenmek istemezmisiniz? Sizi Alvar Yazılım olarak Cabinet Vision kursumuza davet ediyoruz.
Detaylı İncele  
Solidworks
ALVAR YAZILIM olarak CSWA sertifikalı eğitim kadrosu ile hem temel seviyede hem de ileri düzey seviye olmak üzere SolidWorks eğitimleri vermekteyiz.ALVAR YAZILIM en geniş eğitim salonlarında vermiş olduğu eğitimlerde uluslararası eğitim standartları ve kalitesini sizlere sunar.ALVAR YAZILIM, her türlü Endüstriyel Yazılım Eğitimi ve deneyimine sahip eğitim kadrosu ile Solidworks Yazılımı ile ilgili güncel bilgilere Avrupa ve Amerika ile eş zamanlı öğrenebilen Türkiye distribütörü TEKYAZ ekibiyle ortaklaşa öğrenebilir ve deneyimlerini uygulamalı olarak hizmete sunar.Üretimi ve tasarımı olan her sektörde SolidWorks yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle SolidWorks bilmek çok çeşitli alanlarda iş olanağına sahip olma imkanını sağlar. Tasarım ve teknik resim bilginizi iyi bir SolidWorks eğitimi ile birleştirdiğiniz takdirde size büyük bir olanak sağlar.
Detaylı İncele  
Simulation (Analiz)
Simulation(Analiz) KursuTeknolojik Yazılımlar olarak CSWP (Certified SolidWorks Professional) ve CCWP (Certified CosmosWorks Professional) sertifikalı eğitim kadromuz ile hem başlangıç seviyesinde hem de ileri seviyede eğitimler vermekteyiz.Sizler de bu eğitim programlarımızda uygulamalı olarak öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz.Kişisel gelişim ve İş hayatınıza etkileriÜretim ve tasarım olan her sektörde yaygın olarak kullanılan SolidWorks bugünün vazgeçilmez tasarım aracıdır. SolidWorks bilgisinin yanında geleceğin teknolojilerine de yatırım yapanlar ise daima bir adım önde olacaklardır. İşte bu eğitim sizlere SolidWorks tasarımlarınızı mühendislik seviyesinde analiz ederek firmanızda katma değer yaratmanızı ve vazgeçilmez olmanızı sağlayacaktır.
Detaylı İncele  
Photoshop
Grafik düzenleme yazılımları (Photo Editing Software), yeni bir resim oluşturmaktan daha çok var olan resimler üzerinde düzenlemeler yapmanıza yardımcı olan programlardır. Bundan dolayı içerdiği çizim araçları, kalem ve fırçadan çok, kesme kopyalama ve silme üzerine dayalıdır. Bu tip programlar iki resmin montajlanmasından var olan resim üzerinde değişiklik yapmaya, bozulmuş yıpranmış resimlerin tekrar oluşturulmasından yeni illustrasyonlara kadar bir çok alanda kullanılırlar. Bu programlar yanyana gelmemiş insanları aynı resim içinde göstermek, hiç gitmediğiniz yerlerde çekilmiş fotoğraflar oluşturmak, var olan arabanızın rengini değiştirmek ya da kendinizi zenci yapmak gibi eğlence amaçlı olarak da kullanılabilirler. Photoshop grafiklerinizi ve fotoğraflarınızı " şekillendirebileceğiniz " bir resim editörüdür. Dijital ortamdaki herhangi bir sabit görüntüyle ilgili renk ayarlarını yapabileceğiniz dünyanın en popüler programıdır. Elinizdeki fotografik metayla ilgili satürasyon, kontrast, ışık gibi görüntüdeki renklerin tüm özellikleri ile ilgilenebilmenizi sağlamaktadır. Bu üstün özellikleri sayesinde bu alanda bir standart olmuştur. Basım yayın organları başta olmak üzere renk ve resimlerle uğraşan her alandaki kuruluş için Photoshop alanında tek ve değişilmez programlardan birisidir.
Detaylı İncele  
3DS Max
3D Studio Max dünyada en çok kullanılan üç boyutlu grafik ve animasyon programıdır. Üç boyutlu programlar ile filmlerde ve reklamlarda gördüğünüz birçok görsel efekt yapılabilir. Bu alandaki diğer programlardan en çok kullanılanlar Maya , LightWave, SoftImageXSI 'dir.Bu programların birçok ortak yönü ve birini diğerine üstün kılan ince noktaları vardır. Fakat amaçları aynıdır "Hayallerinizi gerçek dünyaya taşımak".Neden Max3D Studio Max şu anda dünyada en çok kullanıcısı bulunan programdır. Diğer programlara göre kullanım kolaylığı ve öğrenmede bulunabilecek kaynak bilgiler açısından oldukça doyurucudur. 3 Boyut dünyasına ilk girdiğinizde karşınıza çıkacak sorulardan biri de "hangi programı kullanmalıyım ?" sorusu olacaktır. Kullanmak istediğiniz programı seçecek olan sizsiniz.Çeşitli zamanlarda bu programlarda birbirine üstün olacak yenilikler yapmaktadır, fakat bir sonraki sürümleri çıktığında bu özellikler diğer programlara da eklenmektedir.Programların özelliklerini öğrenmeye başladığınızda çok fazla ortak yönleri olduğunu siz de göreceksiniz.Birbirlerine olan üstünlüklerini anlamanız için ise ileri seviye bir kullanıcı olmanız gerekmektedir.O seviyeye geldiğinizde ise komutları öğrendikten sonra diğer programları da kolayca kullanabilirsiniz.Daha fazlasını öğrenmek istemez misiniz? Sizi Alvar Yazılım olarak Autodesk ® 3Ds Max ® kursumuza davet ediyoruz.
Detaylı İncele  
Inventor
Autodesk Inventor, tasarım sürecini hızlandırmak, veri yönetimini basitleştirmek ve ürün geliştirme maliyetlerini düşürmek için mekanik tasarımcılara yönelik çözümler sunan bir programdır. 3 boyutlu tasarım teknolojisinde en son aşama olan Autodesk Inventor’ın yeni sürümü, ürünlerin pazara daha hızlı çıkmasını sağlayan ve maliyeti azaltan yeni özellikler sunmaktadır.Autodesk Inventor, mekanik tasarım için süreci hızlandıran, veri yönetimini basitleştiren ve ürünlerin tasarımında kolaylıklar sağlayan yüksek performans özellikleri taşımaktadır.Daha fazlasını öğrenmek istemezmisiniz? Sizleri Alvar Yazılım olarak Autodesk ® İnventor ® kursumuza davet ediyoruz.
Detaylı İncele  
Rhino
Rhinoceros 3D, özellikle sanayi için 3D modelleme ve prototipleme için tasarlanmış bir CAD/CAM yazılımıdır. Modellemede Kafes (Mesh) modelleme yerine NURBS modelleme kullanıldığı için, 3B prototipleme için uygundur.Rhinoceros 3D, NURBS tabanlı ticari bir modelleme programıdır. İlk olarak Robert McNeel & Associates şirketi tarafından, Autodesk şirketinin Autocad programı için geliştirilmiş bir eklenti olarak ortaya çıkması düşünülen program daha sonra bundan vazgeçerek kendi adında özgün bir yazılım olarak gelişmiştir. Genellikle endüstri tasarımı, mimarlık, deniz araçları tasarımı, takı tasarımı, otomotiv tasarımı, CAD/CAM, seri üretim, tersine mühendislik ve multimedya ve grafik tasarım alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.NURBS tabanlı olması dolayısıyla özellikle sanayi üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Mesh (ağ) tabanlı olan 3ds max gibi programlardan bu yönüyle ayrılır. Çok yüksek bir hassasiyete sahiptir.Rhino 3D özellikle serbest formlu NURBS modelleme de uzmanlaşmıştır. Robert McNeel & Associates şirketi tarafından yazılmış Rhinoceros programına eklenebilen birçok yardımcı program vardır. Bu programlar Flamingo (görüntüleme eklentisi), Penguin (foto gerçekci olmayan görüntüleme) ve Bongo (hareketlendirme) programlarıdır. Ayrıca birçok üçüncü şahıs tarafından yazılmış eklenti bulunmaktadır. Rhino 3D’nin, Visual Basic tabanlı RhinoScript isminde bir de kodlama programı vardır.Rhino 3D birçok farklı endüstri tarafından çeşitliliği, kullanışlı komutları ve düşük maliyeti nedeniyle tercih edilmektedir. Çok çeşitli import (içeri alma) ve export (dışarı verme) özelliği sayesinde diğer programlar arasında bilgi alışverişi nedeniyle de beğenilmektedir. Rhino’nun birçok farklı çeşitte dosyaya destek vermesi programlar arasındaki açık bulunan iş akışını hızlandırır.
Detaylı İncele  
SolidCAM
Güçlü altyapı ve arayüzü ile Solidcam imalat sürecinizin her aşamasında sizi destekler. Solidcam, Tek pencere entegrasyonu sayesinde SolidWorks arayüzünü terk etmeden CAM yapma imkanı sunar.SolidWorks programı Meslek Lisesi, Teknik Liselerin de kullandığı bilgisayar destekli tasarım (CAD) programıdır. Üzerinde barındırdığı test ve modül sistemleri sayesinde pek cok sektorde de kullanılmaktadır.SolidCam Kullanan Alanlar;Makine imalat,Havacılık ve savunma sanayi,Elektrik elektronik,Otomotiv,Döküm,Kalıpçılık,Medikal gibi tüm sektörlerde kullanılmaktadır.
Detaylı İncele  
CNC-Tezgah
Eğitimin Amacı: CNC Torna Eğitiminin amacı CNC torna tezgahlarının çalışma mantığını kavramak, Kontrol ünitesini tanımak, CNC torna tezgâhlarına parça bağlama yöntemlerini öğrenmek, Parça sıfırını ve takım ofsetlerini alarak işleme safhasına getirmeleri, G ve M kodlarını iyi derecede öğrenip parça programı yapabilmeyi, CAM sisteminden alınan NC kodunu tezgaha aktarmayı öğrenmek. 
Detaylı İncele  
CorelDRAW
Corel Corporation tarafından üretilen CorelDRAW 1989 yılında kullanıcılarla tanışan vektörel tabanlı bir grafik tasarım programıdır, tasarımcıların, grafikerlerin ve profesyonel sanatçıların çalışmaları için tasarlanmıştır. CorelDRAW, CorelDRAW Graphic Suite adını taşıyan grafik yazılımı paketinin bir parçasıdır.CorelDRAW matematiksel olarak tanımlanmış noktalar kullanır. Örnek vermek gerekirse bir çizgi çizebilmek için CorelDRAW' da A noktasından B noktasına düz çizgi çek demek yeterlidir bunu o şekilde kaydeder. Fotoğraf işlem programlarında ise A1-B1; A2B2;...A20-B20 koordinatlarına nokta koy demek gerekir. Fotoğraf işlem programlarında noktalar pixel olarak tanımlanıp görülürken CorelDRAW' da vektörel kullanıldığı için düz ve kesintisiz olmaktadır. Yapılan bir çizim çok büyük ebatlara kalite kaybı yaşanmaksızın değiştirilebilir, dosyanın kaydedilmesinde boyut sorunu yaşanmaz.CorelDRAW' ın kullanım alanları oldukça geniştir ama ağırlıklı olarak masaüstü yayıncılığı, dijital baskı yapanlar, matbaalar, tekstil firmaları, tabelacılar, açık hava reklamcıları ve reklam tanıtım firmaları kullanır.Daha fazlasını öğrenmek istemezmisiniz? Sizi Alvar Yazılım olarak CorelDraw kursumuza davet ediyoruz.
Web Tasarım Medyatör